https://codeengineers.com/pl/definition/36-x-x-13-x/Dead-link-hiszpania-w-hiszpanii-google.es
Prowadzenie facebooka Włocławek - Media społecznościowe Kujawsko-Pomorskie - http://www.codeengineers.com/facebook/p36__obsluga_facebook_fanpage_wloclawek_prowadzenie_zakladanie_reklamy_kujawsko_pomorskie.html
Komfortowe obiekty wypoczynkowe oferują dobre ceny a także rożne propozycje promocyjne. oferty noclegowe Mazury http://tiny.pl/g5d2z Interesują Cię oferty noclegowe – Mazury? Świetnie trafiłeś - http://kwaternica.pl/ - nowoczesna baza noclegowa z tysiącami ofert – zapraszamy!
Zegarki damskie tanie z dostawą do domu, zapraszamy! Tanie e papierosy Tanie e papierosy z dostawą do domu, zapraszamy!      figurki anime

Taśmy do ciepłego montażu Soudal, czyli na czym polega ciepły montaż okien

Ciepły montaż okien, czyli tzw. montaż trójwarstwowy to wielowarstwowy montaż okien z wykorzystaniem taśm do ciepłego montażu.

Taśmy do ciepłego montażu Soudal to taśmy paroszczelne z siatką. Są to membrany z paskiem klejącym i siatką tynkarską. Umożliwia to zamocowanie jednej strony do czoła ościeżnicy i obrobienie drugiej strony w świeżej warstwie zaprawy bądź kleju.

System ciepłego montażu polega na wykorzystaniu taśmy paroprzepuszczalnej i paroszczelnej oraz pianki poliuretanowej lub taśmy rozprężnej. Przy takim montażu okien wyznaje się zasadę szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz zgodnie z zaleceniami montażu okien wg niemieckiego RAL. Taki montaż pozwala na wyeliminowanie mostków termicznych, które powstają na łączeniu muru z oknem. Głównym zadaniem ciepłego montażu okien jest wyeliminowanie strat ciepła związanych z zawilgoceniem materiału, który izoluje przestrzeń pomiędzy ramą okienną a murem.

Taśmy do ciepłego montażu Soudal – zastosowanie i zalety

Taśmy do ciepłego montażu Soudal mają szerokie zastosowanie:

  • znakomicie tworzą barierę antydyfuzyjną dla gazów i pary wodnej;
  • zabezpieczają warstwę izolacyjną złącza okiennego przed wilgocią;
  • ich plusem jest elastyczność i to, że są poprzecznie rozciągliwe;
  • nadają się do malowania i tynkowania.

Zalety taśm do ciepłego montażu Soudal:

  • trwałe uszczelnienie osadzonych okien i drzwi;
  • zmniejszenie zużycia energii cieplnej;
  • skutecznie zapobiegają powstawaniu pleśni wokół okna bądź drzwi.