PORTALE PARTNERÓW

Knauf wylewka anhydrytowa – optymalne rozwiązanie pod ogrzewanie podłogowe

Decydując się na wybór wylewki pod ogrzewanie podłogowe, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze taka wylewka powinna mieć odpowiednią konsystencję, która zapewni równomierne rozprowadzenie i zatopienie w niej wszystkich elementów ogrzewania, a po drugie mieć dobre przewodnictwo cieplne. Oba te kryteria spełnia Knauf wylewka anhydrytowa, która idealnie sprawdzi się jako jastrych grzewczy.

Knauf wylewka anhydrytowa – dlaczego warto zdecydować się na ten produkt?

Wylewka anhydrytowa to płynny podkład podłogowy, dzięki czemu zapewnia uzyskanie równych i gładkich powierzchni. Wysoka wytrzymałość tych podkładów sprawia, że możemy je wykonywać w cieńszej warstwie. Wszystkie te właściwości sprawiają, że idealnie sprawdza się jako wylewka na ogrzewanie podłogowe ponieważ zapewnia bardzo dobrą dystrybucję ciepła, ale też pozwala na równomierne dotarcie pod każdą szczelinę ogrzewania podłogowego. Inną istotną cechą tego rodzaju wylewek jest krótki czas wysychania. W przypadku wylewek pod ogrzewanie podłogowe czas ten jest jeszcze krótszy, a po upływie tygodnia możemy uruchomić ogrzewanie.

Wybierz wylewkę sprawdzoną przez tysiące zadowolonych klientów!

Wylewka pod ogrzewanie podłogowe to poważna sprawa. Jej zadaniem jest jak najlepsza dystrybucja ciepła z posadzki na dom, dlatego szukając odpowiedniego produktu postaw na sprawdzony środek Knauf wylewka anhydrytowa.

Zadzwoń:
+48 509 293 183

Zobacz stronę:
https://tempo-spj.pl/oferta/gipsy
knauf wylewka anhydrytowa

Dojazd: