https://codeengineers.com/pl/definition/86-x-x-14-2/Keyword-positining-islandia-w-islandii-google.is-k%C3%B3pavogur
- auto moto centrum -
minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6 Michał Kołtyś minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach7-6
Bezsenność leczenie Radomsko kielkiewicz.pl minimum 10 krotkich zdan opisujacych firme i strone w osobnych linijkach8-243      djv rda

Pianka montażowa Soudal – właściwości i zastosowanie

Montaż stolarki okiennej i drzwiowej wiąże się z koniecznością uszczelnienia wszelkich pozostałych w ościeżach czy drzwiach szczelin. Najczęściej wybieranych produktem do tego rodzaju uszczelnień są pianki montażowe. Dlaczego rozwiązanie to jest dobrym wyborem i jaki rodzaj pianki wybrać? Zapraszam do dalszej lektury.

Pianka montażowa Soudal – parametry i właściwości

Pianka montażowa Soudal to szybkoutwardzalna dwuskładnikowa piana poliuretanowa. Szczególnie polecana jest do montażu okien i drzwi bez konieczności stosowania łączników mechanicznych. Ma bardzo krótki czas utwardzania, już po 30 minutach można przystąpić do dalszych prac. Charakteryzuje ją wysoka gęstość i sztywna struktura przez co jest niezwykle wytrzymała. Można ją stosować do uszczelniania różnego rodzaju szczelin, nie tylko okiennych czy drzwiowych ponieważ wykazuje doskonałą przyczepność do różnych materiałów jak drewno, PCV, aluminium, beton, cegła czy szkło. Pianka montażowa Soudal utwardza się bez dostępu wilgoci, dzięki czemu to świetne rozwiązanie do uszczelniania i izolacji miejsc o ograniczonym dostępie powietrza.

Zastosowanie pianki montażowej Soudal

Produkt ten sprawdzi się nie tylko do montażu i uszczelnienia okien i drzwi ale także do izolacji termicznej i akustycznej stropów, dachów, ścianek działowych, montażu parapetów, rolet czy wygłuszenia pustych przestrzeni w konstrukcjach szkieletowych. Pianka montażowa Soudal to świetny produkt gwarantujący niezawodne działanie i zastosowanie do różnego rodzaju izolacji.